8 yaşındaki kız çocukları 'transseksüel' ilan edilerek testosterona başlatılıyor

Transseksüel olduğunu söyleyen küçük çocuklar cinsiyet değişimine teşvik edilerek hormon enjeksiyonlarına ve ergenlik engelleyici ilaçlara başlatılıyor.
24 Kasım, 2023 Hormonlar
8 yaşındaki kız çocukları 'transseksüel' ilan edilerek testosterona başlatılıyor

 

Erişim tarihi: 09.05.2023

Kaynak: DailyWire.com

 

The Christian Post'un haberine göre, Heritage Foundation (Miras Vakfı) için düzenlenen bir panelde konuşan tıp doktorları ve cinsiyet disforik (cinsiyetinden hoşnutsuz) bir çocuğun ebeveyni, reşit olmayan çocuklar üzerinde gerçekleştirilen tehlikeli transseksüel deneyleri durdurma arayışları sırasında "devlet tarafından finanse edilen araştırmaların artık 8 yaşındaki kız çocuklarına testosteron gibi yanlış cinsiyet hormonlarının verilmesine izin verdiğini" tespit ettiklerini söyledi.

Raporda, Kaliforniya merkezli bir endokrinolog olan Dr. Michael Laidlaw ve bazı meslektaşlarının, bilgi edinme özgürlüğü talepleri aracılığıyla 2017 yılında karşı cinsiyet hormonları için asgari yaşın 13'ten 8'e düşürüldüğünü tespit ettikleri belirtildi. Laidlaw, "8 yaşındaki kızlara testosteron verdiğinizi düşünün," diyor. "3. ya da 4. sınıftalar. Bu akıl almaz bir şey! Ama yaşanıyor."

Panel sırasında endokrinolog, cinsiyetleri konusunda kafası karışık olan çocukları tıbbi olarak tedavi etmenin tehlikelerini ayrıntılı olarak anlattı ve her ikisi de "trans çocuklara" müdahale eden doktorlar olan Ilana Sherer ve Johanna Olson-Kennedy'nin video kliplerini gösterdi. Christian Post'un haberine göre, Sherer, ergenlik engelleyicilerin çocuklara 8 ya da 9 yaşında, üçüncü ve dördüncü sınıftayken verildiğini açıkladı. Olson-Kennedy, 5.7 milyon dolarlık Ulusal Sağlık Enstitüleri araştırma bursu aldığı 5 yıllık bir çalışma yapıyor ve yayınlarından birinde 13 yaşındaki kızlara mastektomi (göğüslerin alındığı transseksüel ameliyatı) yapıldığını gösteriyor. Laidlaw'ın gösterdiği klipte Olson-Kennedy, ergenlerin göğüslerini aldırmak da dahil olmak üzere hayatlarını değiştirecek kararlar alma kapasitesine sahip oldukları konusunda ısrar ederken görülüyor.

Transseksüel
Artık 8 yaşındaki kız çocukları dahi transseksüel ilan edilerek testosterona başlatılıyor.

Laidlaw, henüz sadece 13 yaşında olan cinsiyet disforik genç kızların mastektomi ameliyatlarıyla göğüslerini aldırdığı ve 17 yaşındaki erkek çocukların hormon engelleyiciler nedeniyle dokuz yaşındaki bir çocuğunki kadar penisleri olmasından ötürü cinsel duyularını tamamen kaybettiği uyarısında bulundu. Laidlaw, TLC’de gösterilen "I am Jazz" programının yıldızı Jazz Jennings'i buna örnek olarak gösterdi. Endokrinolog, cinsiyet değiştirmiş bir transseksüel olan Jazz'ın ergenliği engelleyen ilaçlar nedeniyle hiçbir zaman cinsel his yaşamadığını söyledi.

The Christian Post'un haberine göre Laidlaw, "Ne idüğü belirsiz 'cinsiyet kimliği' kavramı altında, 8 yaşından küçük çocuklara cinsiyet değiştirmeleri için enjeksiyonlar yapılıyor" dedi. "Bu kavram yakın tarihli bir mahkeme davasında, bir kişinin kendi cinsiyetine ilişkin 'temel içsel duygusu' olarak tanımlandı ve cinsiyetin belirlenmesinde biyolojinin değil, bu anlaşılması güç kavramın 'birincil faktör' olduğu iddia edildi" diyen Laidlaw, bu bilginin yanlış olduğunu kaydetti.

Laidlaw, "Bütün bunlar çocuklar üzerinde yapılan bir deneydir" dedi. "Pişman olanların ve bu durumdan kurtulup esas cinsiyetlerinin farkına varan insanların seslerini duymazdan geliyoruz. Ve bence Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) ergenler üzerinde etik olmayan araştırmalar yapılmasına izin veriyor."

Elaine adında "trans bir çocuğu" olan bir kadın da "trans çocukların" tıbbi olarak tedavi edilmesindeki tehlikeler hakkında konuştu. Elaine, "Doktorların çocukların sağlıklı uzuvlarını kesip alması kabul edilebilir değilken, sağlıklı üreme organlarını alması nasıl kabul edilebilir?" diye sordu.

"'Uzmanlar' ebeveynlere çocuklarının inançlarını sorgulamanın zararlı olduğunu, çocuklarının ömür boyu hormonlara bağımlı olmasını içeren tıbbi cinsiyet değiştirme sürecini teşvik etmeleri gerektiğini ve bunu yapmazlarsa çocuklarının daha yüksek intihar riski altında olacağını söylüyorlar" dedi ve ekledi: "Çocukları zarar görürken ve aileleri parçalanırken bu ebeveynlere yalan söylüyorlar!"