KULLANIM KOŞULLARI

Meleselgbt.com internet haber sitesi, marka hakları ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi Meselelgbt.com’a aittir.

Sitede yayınlanan (kullanıcı/üye yorumları dışındaki) yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Meleselgbt.com’a ait olup kaynak göstermeksizin içerikler kullanılamaz. 

Lütfen yasal uyarıları dikkatle okuyunuz.

Yasal Uyarı Metni; siteyi ziyaret eden tüm kullanıcıların haklarını, sorumluluklarını, izin verilen veya uygunsuz olarak kabul edilen kullanıcı davranışlarının anlaşılmasına yardımcı olacak maddeleri içermektedir.

Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar aşağıda belirtilen hak ve sorumlulukları okuyup anladığını ve onayladığını, kabul, beyan ve taahhüt etmiş olur.

Siteyi ziyaret eden kişi, site üzerinde veya sitedeki içerikleri kullanarak farklı internet siteleri ve farklı platformlar üzerinde gerçekleştirdiği tüm işlemlerin yasalara uygunluğundan sorumludur.

Siteye kayıt olan kullanıcılar, site üzerinde paylaştıkları yorum ve içeriklerinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan sorumludur.

Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcıların sistem üzerinde gerçekleştirdiği eylemlerdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. İlgili işlem, eylem ve paylaşımları nedeniyle meselelgbt.com’un sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan ederler.

Siteyi ziyaret eden kullanıcı, site üzerinde paylaştığı yorumun/içeriğin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıyı bağlayacaktır.

Her türlü öneri, değerlendirme ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.