On yedi yaşındaki genç kız önce transseksüel olması için teşvik edildi, sonra evden atıldı

Transseksüel olduğu için önceleri tam destek gören genç kız, ruh sağlığını yitirip anksiyete, depresif bozukluk ve manik atak geliştirince teyzesi tarafından evden kovuldu.
On yedi yaşındaki genç kız önce transseksüel olması için teşvik edildi, sonra evden atıldı

 

Erişim Tarihi: 12.03.2023

Kaynak: parentsofrogdkids.com 

 

Annabelle'in (biz ona kısaca Belle de derdik) çocukluk fotoğraflarına bakacak olursanız, fark edeceğiniz ilk şey onun her zaman gülümsediği olur. Her fotoğrafta. Üç kardeşiyle plajda, doğum günü partisinde, tatilde, el işi yaparken… Her zaman gülümsediğini görürsünüz.  

Ve çok zekiydi. Denediği her şeyde iyiydi. Başkalarının ne düşündüğü de umrunda değildi. Kendi ilgi alanları vardı ve kendi bildiğini yapardı. Herkes Miley Cyrus'u severken o Dolly Parton'ı severdi. Makyaj yapmayı ya da Barbie'leri pek sevmezdi. Bunun yerine hayvanları, okumayı ve Legends of Zelda oynamayı severdi. Bir balık gibi yüzerdi ve sudaki veya sahildeki herhangi bir deniz canlısını teşhis edebilirdi. Büyüdüğünde deniz biyoloğu olmak istiyordu (Veteriner değil. Hasta ya da acı çeken bir hayvan görmeye dayanamazdı).

Hiçbir zaman bir erkek gibi giyinmek ya da davranmak istemedi, bunlara ihtiyaç da duymadı. 13 yaşındayken saçlarını en sevdiği (kadın) şarkıcı gibi kestirip şekillendirmek ve sarı röfle yaptırmak istedi. Daha sonra kuaförün saçlarını çok kısa kestiğinden ve kendisini "erkek gibi gösterdiğinden" şikayet etti.

Beşinci sınıftayken bir şeyler değişti. Sessiz ve somurtkan oldu. Okuldaki diğer kızlarla başı belaya girmeye başladı. Uyum sağlayamadı ve arkadaşları tarafından reddedildi. Televizyon izlemek ve kitap okumak dışında çoğu şeye ilgisini kaybetti. Günde sadece bir saat internete girmesine izin verilmesine rağmen, bunu takıntı haline getirdi. Artık arkadaşlarıyla vakit geçirmek istemiyor, onlara internet üzerinden mesaj atmayı tercih ediyordu. Giderek daha somurtkan ve içine kapanık hale geldi, zamanının çoğunu odasında yalnız geçiriyor ya da internete girmeye çalışıyordu.  Kendine zarar vermeye başladı. Bir Tumblr hesabı açmış, korkunç ölüm ve intihar fotoğraflarının arasına serpiştirilmiş yavru köpek ve bulut fotoğrafları paylaşıyordu. Aldığı terapi de yardımcı olmadı. Sekizinci sınıfın Aralık ayında intihar girişiminde bulundu.

Annabelle, sekizinci sınıfın Aralık ayında intihar girişiminde bulundu.

15 yaşındayken kendisinden iki yaş büyük bir kızla arkadaş oldu. Bu kız onu esrar ve diğer uyuşturucularla tanıştırdı ve okulu bırakması için teşvik etti. Notları birden düştü ve giderek her şeye meydan okur hale geldi. Tüm bu süreçte, Annabelle benliğinden iyice uzaklaştı. Benim fark etmediğim ama onun yaşadığı ruhsal bunalım başka alanlara da sirayet etti. Bir erkek gibi giyinmeye başladı. Ben bunu ergenlik modası diye geçiştirdim. Bunun nereye varacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Genç kızlar arasındaki transseksüel trendini hiç duymamıştım.

Belle 16 yaşındayken evden ayrıldı ve başka bir şehirde yaşayan teyzesi Daisy'nin yanına taşındı. Teyzesi, Belle'in yeni (!) cinsiyetini teşvik etmek için maalesef elinden geleni yaptı. Onu yerel liseye bir erkek olarak kaydettirdi. Belle'e erkek ismiyle hitap etti. Ona erkek kıyafetleri aldı, erkek saç kesimi için para ödedi ve göğsünü düzleştirmek için bir göğüs bağlayıcı aldı. Onu "koşulsuz sevgi" ve destek yağmuruna tuttu.

Ve her şeyi bizden sakladılar. Bunu ancak Belle'nin karnesini gördüğümde öğrendim. Karnede "Rod"un yeni okulunda başarılı olduğu yazıyordu. Dünyam başıma yıkıldı.

Okul da kızımın cinsiyet değişimini teşvik etmek için elinden geleni yaptı. Belle okulun Gay-Straight Alliance (Eşcinsel Heteroseksüel Birliği) destek grubuna katıldı.

Bir yıl sonra Daisy, Belle'i şehrin cinsiyet kliniğine götürdü ve doktorlar burada onun yapay erkekliğini hemen teşvik etti ve üstünkörü bir muayeneden sonra ergenlik engelleyicilere ve ardından karşı cinsiyet hormonlarına başlaması için bir program yaptı.

Anksiyete ve depresif bozukluğu hızla ilerleyen Annabelle'in ruh sağlığı giderek korkutucu bir seviyeye ulaştı.

Sınırsız destek, "koşulsuz sevgi" ve teşvik ile dolu bu yeni ortamda Belle'in ruh sağlığı hızla geriledi. Anksiyete ve depresif bozukluğu patlama yaşadı. Kendisini güçten düşüren semptomlarıyla başa çıkmak için ot bağımlısı oldu. Eskiden kolayca A alan parlak zekalı kızım, artık bir dönemde iki kolay dersi bile geçemez hale geldi. Bu yıl kendi sınıfıyla birlikte mezun olamayacak. İlk manik atağını (bipolar isimli psikiyatrik hastalıkta ortaya çıkan aşırı iyilik, enerji fazlası gibi durumların yaşandığı ve riskli davranışların görüldüğü evre) geçirdi ve o zamandan beri birkaç kez psikiyatri koğuşuna yatırıldı. Bir keresinde eve polis tarafından getirildi. Giderek daha narsist hale geldi. Davranışları o kadar korkutucu ve dengesiz hale geldi ki Daisy onu evinden kovdu. Bu onun eseriydi.

Cinsiyet uzmanları, tüm sorunlarının bastırılmış transseksüel olma arzusundan, "transfobik" bir ortamda yaşamaktan ve özellikle de desteğini esirgeyen "istismarcı" ebeveynlerinden kaynaklandığı konusunda ısrar edeceklerdir. Kalitesiz bir şekilde yürütülmüş ve manipüle edilmiş bir araştırmaya işaret ederek, tıbbi cinsiyet değişikliği yapmasının zorunlu olduğu, aksi halde intihar etmesinin neredeyse kesin olduğu tehdidinde bulunacaklardır. Bu, transseksüel aktivistlerin ideolojik saçmalığından başka bir şey değildir.

Belle sadece tedavi edilmemiş değil, aynı zamanda teşvik edilmiş bir akıl hastalığının sonuçlarını yaşıyor. Eğer anoreksik hastalara gerçekten şişman olduklarını ve yemek yemeyi bırakmaları gerektiğini söyleyerek onları teşvik etseydik, benzer feci sonuçlar görürdük.  

Asıl istismar budur.

 

İsimler ve kimlik bilgileri değiştirilmiştir.