'Asperger sendromun mu var? Hadi cinsiyet değiştir!'

Otizm spektrum bozukluğu altında tanımlanan Asperger sendromu, sosyal medya ve akran etkisiyle transseksüellik takıntısına yol açabiliyor.
'Asperger sendromun mu var? Hadi cinsiyet değiştir!'

 

Erişim Tarihi: 13.03.2023

Kaynak: parentsofrogdkids.com

 

Bu kabus bir yük treni hızıyla ilerliyor!  16 yaşındaki güzel kızımız şimdi trans olduğunu söylüyor!

Kızımın artık otizm spektrum bozukluğu (OSB) altında tanımlanan Asperger sendromu var. Kızım her zaman "yüksek işlevli" olmuştur, fakat Asperger sendromu yaşayan herkeste görüldüğü gibi birçok duyusal ve sosyal sorunu da var.

Ergenlik yılları büyük zorluklarla geçti. Büyüme korkuları vardı. Arkadaşlarını erkek ortamına kaptırdığı için yıkılmıştı. Bu yüzden onu kabul eden başka kızlarla takılmaya başladı. Bunlar biseksüel, transseksüel ve heteroseksüel genç kızlardan oluşuyordu. Son altı ay içinde yeni arkadaşlar edindikten kısa bir süre sonra saçlarını kestirdi, erkek kıyafetleri giymeye ve göğsünü bağlamaya başladı. Bu haliyle yeni arkadaşlarından bazılarına benziyor. Altı ay öncesine kıyasla tanınmaz halde.

Kısa sürede öğrendik ki arkadaşları onu sürekli gaza getirip tüm bunları yapmaya teşvik ediyormuş. Kızımızın gizli sosyal medya hesapları olduğunu ve transseksüellerin onu her gün bu şekilde beslediğini keşfettik. Öne sürdükleri şeylerin hiçbir dayanağı yoktu. Söyledikleri şeye bakın: “Eğer trans olduğunu söylüyorsan, transsındır”.

Sosyal medyadaki translar savunmasız çocuk ve gençleri transseksüellik fikriyle besliyor.

Öğretmenler bize "Sadece kim olduğunu anlamaya çalışıyor" dedi. Kızımın transseksüel bir danışmanla görüşmesini öneren okul danışmanlarının teşvik edici yaklaşımı karşısında hayret ettik. Bir nevi aile hekimimiz olan bir doktor bizi transseksüel kliniğine yönlendirdi. Ancak bu kliniği araştırdıktan sonra randevuyu derhal iptal ettik! Eşime ve bana inkarda olduğumuzu söyleyen farklı danışmanlarla da hayal kırıklığı yaşadık. Karşılaştığımız insanların hiçbiri kızımın bu iddiasına itiraz etmiyor, onu sorgulama zahmetine dahi girmiyordu. Çocukları cinsiyet kliniğine alıyorlar ve 10 dakika sonra onları trans olduklarına ikna ediyorlar. Çocukları bu şekilde manipüle ediyorlar ve bizim gibi aklı başında yetişkinleri manipüle edemedikleri zaman da hırçınlaşıyorlar.

Asperger’in de etkisiyle, kızım ilgi alanına giren bir şey olduğunda ona son derece odaklanır. Zavallı çocuğum maalesef bu konuya da kendini fena halde kaptırmış durumda. Bize hep bir trans olduğunu, çünkü pembe fırfırlı şeyleri veya elbiseleri sevmediğini söylüyor. Oysaki hiçbir zaman erkek kıyafetleri istemedi. Ben onun annesiyim, biliyorum. Hiçbir zaman erkek olduğunu ya da olmak istediğini söylemedi. Asperger tanısının bu duruma neden olabileceğini düşünen bir profesyonel henüz bulamadım.  Kimse bu olgunun karşısında durmak istemiyor.

Hormon ve üst ameliyatı (mastektomi adı verilen, memelerin alındığı transseksüel ameliyatı) olmak istiyor, ama ileride bir gün çocuk sahibi olmak isteyebileceği için üreme organında bir değişiklik yapılmasını istemiyor. Onu erkek olarak gören bir erkek arkadaşı var. Bu tam bir çılgınlık! Çocuklarımızın doğdukları kişi olmaları için verdiğimiz bu mücadelede hepinize memnuniyetle katılıyoruz. Biz de bunu yaşayan ebeveynlerle bağlantı kurmaya can atıyoruz.

Bu şeytanın kazanmasına izin vermeyeceğim.