'Ölüm döşeğimde oğullarımı kaybetmenin yasını tutacağım'

Her iki oğlunu da transseksüel gündemine kaybeden bir annenin yürek parçalayan sözleri.
'Ölüm döşeğimde oğullarımı kaybetmenin yasını tutacağım'

 

Erişim Tarihi: 14.03.2023

Kaynak: parentsofrogdkids.com

 

Editörün Notu: Bu web sitesini ilk oluşturduğumuzda, aniden cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayanların çoğunlukla ergenlik çağındaki genç yetişkin kızlar olduğuna inanıyorduk. Son zamanlarda, oğulları olan ebeveynlerden de çok sayıda soru alıyoruz. Her ne kadar erkek çocuklarının yaşı biraz daha büyük ve temel motivasyonları kız çocuklarınınkinden farklı olsa da, onların deneyimlerini de paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Çocukları aniden transseksüel olduğunu açıklayan tüm ebeveynler grubumuza davetlidir.

 

Küçük oğlum üniversiteye Roger olarak girdi, Regina (bir kız ismi) olarak mezun oldu. Akademik olarak son derece yetenekliydi, ancak şimdi transseksüalizm gündemine itaat ediyor ve "beyni yıkanmış" gibi görünüyor. İlk yılki sınıf arkadaşı, cinsiyet değiştirip erkek olan bir kızdı. İlk yıl kız arkadaşına aşık gibi görünüyorken, ikinci yıl kendini transseksüel ilan etti. Oğlum şu anda lezbiyen olduğunu söylüyor. (Sözde transseksüel bir kız olduğu için kızlardan hoşlanması lezbiyen olduğu anlamına geliyormuş!)

Önce ağabeyini "müttefik" olarak yanına aldı. Sadece kabullenmeyi değil, yaptığı şeyin kutlanmasını da sevgisinin bedeli haline getirdi. Hayatının ilk 19 yılı hakkında konuşmamızı bile yasakladı. Hiçbir soruya, gerçek ismiyle anılmaya, onu erkek olarak gösteren hiçbir fotoğrafın gösterilmesine izin vermedi. Kardeşine, ülkenin en iyi okullarında östrojen (kadınlık hormonu) tedavisi için ne kadar kolay onay aldığıyla övünürken kulak misafiri oldum.

Transseksüel olduğunu iddia eden erkekler, kadın görünümüne bürünmek için östrojen hormonu alıyor.

Oğlumun trans deliliği bizi mahvetti. Bizler yaşlı ebeveynleriz. Kocam 72 yaşında. Dikkat etmeyip onu "oğlum" diye çağırdığında ciddi şekilde azarlandığı için gözyaşlarına boğuluyor. Oğullarımızın kaybıyla bu konuda konuşmayarak başa çıkıyor. Trans çılgınlığı evliliğimi de mahvediyor. Sevdiğim herkesi ve her şeyi kaybetmekten korkuyorum. Kendimi tamamen yalnız ve izole hissediyorum.

Ben bir feministim ve trans gündemine boyun eğmeyi reddediyorum. Oğlumun sahte göğüslerinden ve kadına benzetmeye çalıştığı suratından iğreniyorum. Sürekli öfkeli ve depresyondayım. Oğlumun bir kadın olduğunu ilan etmesinden kaynaklanan uykusuzluk ve sağlık sorunlarıyla boğuşuyorum. Bir sosyal hizmet uzmanı olan en iyi arkadaşım, oğlumu kaybedişimi KUTLAMAYI reddettiğim için 45 yıllık arkadaşlığımızı hiçe sayarak beni terk etti. Gidecek hiçbir yerim yok, bu konuda konuşacak kimsem yok. İKİ oğlumu da kaybetmenin verdiği acı ve delilikle başa çıkmaktansa intihar etmeyi ciddi ciddi düşündüm. Birini 40, diğerini neredeyse 44 yaşındayken doğurdum. En kötü kabusum her zaman çocuklarımı kaybetmek olmuştur.

İki yüksek lisans derecem, üç öğretmenlik sertifikam var ve altı dil konuşabiliyorum. Evde oturan bir anne olmak için sevdiğim kariyerimi bıraktım. Fiziksel engelliyim ve ikisini birden yapamayacağımı biliyordum. Ben de tam zamanlı anneliği seçtim. Her iki oğlum da okuldaki tüm derslerde başarılı oldular. İyi huyluydular ve sevgi dolu, mutlu bir çocukluk geçirdiler. Hem oyuncak atölyeleri hem de oyuncak mutfakları vardı. BEN ÇOK İYİ BİR ANNEYDİM.

Bana mükemmel, son derece profesyonel bir yazar olduğum söylendi. TRANS KÜLTÜ'nün dehşetini ortaya çıkarmak için tüm gücümü kullanacağım; çünkü bu yaşadıklarım bir kültün tüm özelliklerini taşıyor. Benim bir kızım yok ve asla da olmayacak. Hayatımın geri kalanında yalan söylemeyi reddediyorum. Ölüm döşeğimde oğullarımı kaybetmenin yasını tutacağım.