Wet n Wild ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları

Kozmetik markası Wet n Wild, sosyal medya üzerinden yaptığı bağış duyurusu ve Onur Ayına özel Pride koleksiyonu ile LGBT topluluğuna açıktan destek veren markalar arasında yer alıyor.
Wet n Wild ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları

 

Wet n Wild markası, Amerika'da tanınan bir kozmetik ve güzellik ürünleri markasıdır. Wet n Wild, genellikle uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj ürünleri, cilt bakımı ürünleri ve çeşitli aksesuarlar sunarak bilinir.

Marka, LGBT hareketine destek gösteren bir tutuma sahip olduğunu belirtmiştir. 2022 yılında X (Twitter) üzerinde paylaştığı gönderide, "wet n wild & @glaad kim olduğunuzla GURUR duymanızı istiyor. LGBTQ topluluğunun sesini duyurmak için, @glaad 'e 10.000 dolar bağışta bulunuyoruz ve doğru medya temsili için sürdürdükleri çabaları destekliyoruz. Pride koleksiyonu @walgreens ve @Amazon'da (shop #linkinbio)" ifadelerini kullanarak, LGBT topluluğuna destek verdiklerini vurgulamıştır.

Wet n Wild, X (Twitter) üzerinde paylaştığı gönderide LGBT topluluklarını desteklemek için 10 bin dolar bağışta bulunduğunu duyurdu.