Kérastase ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları

Saç bakım ürünleriyle tanınan Kérastase markası, LGBT aktivisti organizasyonlara verdiği finansal destekle ve Onur kutlamalarına özel tasarladığı gökkuşağı temalı ürünleriyle LGBT hareketine destekte bulunmuştur.
Kérastase ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları

 

Fransız kökenli kuaför markası Kérastase, 1964 yılında François Dalle ve Roger Lafont tarafından kuruldu. Zamanla büyüyen ve prestijli bir marka haline gelen Kérastase, saç bakımı konusundaki uzmanlığı ve kaliteli ürünleriyle tanınmaktadır. Şirketin ürünleri özellikle profesyonel kuaför salonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

L'Oréal tarafından satın alınan Kérastase, sadece saç bakımı ürünleriyle değil, aynı zamanda LGBT hareketine desteğiyle dikkat çekmektedir. Marka, LGBT üyesi gençlere destek veren The Trevor Project ile iş birliği yaparak organizasyona finansal katkıda bulunmuş ve 50.000 $ bağışta bulunmuştur. 2022 yılında Kérastase aynı zamanda çeşitli saç tipleri için özel olarak formüle edilen ve LGBT bayrağı renkleriyle tasarlanan Elixir Ultime Original Oil ürününü tanıtarak LGBT hareketine olan desteğini vurgulamıştır. 

LGBT
Kérastase markasısının LGBT topluluğuna desteğini göstermek amacıyla ürettiği gökkuşağı temalı ürünü.