Kakegurui | Anime & Manga

Eşcinselliğin, özellikle lezbiyenliğin ön planda olduğu animede kan, şiddet, küfür, şehvet ve fetiş içerikli görüntüler yer alıyor.
Kakegurui | Anime & Manga

 

Kakegurui lise ortamında geçen kumar konulu bir anime serisi. Okulda kumar oynamak teşvik ediliyor ve bu sayede kazançlar öğrencilere para ve statü sağlıyor. Kaybeden öğrenciler ise eğer ödeyemeyecekleri bir duruma düşerse “livestock” (besi hayvanı) olarak anılıyorlar.  Besi hayvanı olan öğrenciler, diğer öğrencilerin her dediğini yapmak zorunda kalıyor.

Animede oldukça fazla cinsel gönderme mevcut. Şehvet ve fetiş içeren görüntülerde kadınların kumardan aldıkları zevkin yüz ifadelerine yansıması ve oyun sırasında göğüslerini okşamaları sahneleri daha da erotik bir boyuta taşıyor. Bir sahnede karakterlerden biri kendi kafasına bir silah doğrultarak mastürbasyon yapıyor ve bundan psikopatça zevk alıyor. 

Eşcinselliğin, özellikle lezbiyenliğin ön planda olduğu animede lezbiyen, biseksüel, gay ve aromantik aseksüel (herhangi birine yönelik cinsel çekim eksikliği veya cinsel etkinlikteki ilgi düşüklüğü veya yokluğu olan kişi) karakterlerin yanı sıra kan, şiddet, küfür ve korkutucu içerikler de mevcut.

Dizinin genç ve çocuk izleyicileri ise TikTok adlı uygulamada karakterlerin kılığına girerek eşcinsellik ve kumar içerikli videolar paylaşıyor:

Yine çocuklar ve gençler, Wattpad adlı sitede ise kendi yazdıkları kurgusal eşcinsel hikayelerle bu animeyi konu alıyorlar: