Bobbi Brown ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları

Makyaj ürünleriyle tanınan Bobbi Brown, resmi sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla 'Onur Ayı'nı kutlamış ve LGBT topluluğuna ifade etmiştir.
Bobbi Brown ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları


Bobbi Brown, 1991 yılında Amerikalı makyaj sanatçısı Bobbi Brown tarafından kurulan ünlü bir kozmetik markasıdır. Doğal ve zarif makyaj ürünleriyle tanınan marka, özellikle cilt tonuna uygun fondötenler, doğal renklerde rujlar, göz farları ve allıklar gibi ürünleriyle bilinir. Bobbi Brown'ın makyaj felsefesi, cildin doğal güzelliğini ön plana çıkarmaya odaklanır ve "doğal görünümlü" makyaj trendini destekler. Günümüzde, Bobbi Brown kozmetik ürünleri dünya çapında birçok mağazada ve çevrimiçi platformlarda satılmaktadır.

Ünlü markanın LGBT hareketi için bilinen bir finansal destek temini veya LGBT temalı koleksiyon üretimi olmasa da, 2017 yılında LGBT topluluğunun "Onur Ayı" olarak kutladığı Haziran ayında resmi Facebook hesabından yayınladığı bir gönderi, markanın LGBT hareketini desteklediğini göstermiştir. LGBT bayrağının renkleriyle hazırlanan gönderinin açıklamasında ise "Onur Ayı kutlu olsun! LGBTQ arkadaşlarımız ve ailemizin yanında olmaktan her zaman onur duyuyoruz." yazmaktadır.

LGBT
Ünlü makyakj ürünleri markası Bobbi Brown'ın Facebook hesabında yaptığı LGBT yanlısı paylaşımı.

Kaynak

https://www.facebook.com/BobbiBrown/photos/happy-pride-were-always-proud-to-stand-alongside-our-lgbtq-friends-and-family/10155327855585539/ (Erişim Tarihi: 03.04.2024)