Yuri!!! on Ice | Anime

Yapımcılar, çocuklara empoze ettikleri fikirlerle onların anlam dünyalarını darmadağın ediyor.
Yuri!!! on Ice | Anime

 

13+ yaş olarak 2016’da yayınlanmaya başlayan Yuri on Ice adlı animede, Dünyanın en iyi Rus buz patencisi olan Viktor Nikoforov, Yuri Katsuki'ye koçu olmak için bir teklifte bulunur. Yuri bu teklifi kabul eder fakat araya bir rakip girer. Kazanan Viktor Nikoforov'un öğrencisi olmaya hak kazanacaktır...

İkili sonunda çok yakınlaşır ve eşcinsel bir ilişki kurar. Viktor, Yuri’den birkaç yaş daha büyük ve cinselliğe oldukça açıktır. 

Yuri, idolünü yakınında tutmak için sınırlarını zorlar. İçine kapanık bir çocuk olan Yuri, seks ve yoğun arzuya dayalı “On Love: Eros (Aşkta: Eros)” performansını yapmak zorunda kalır.

Tema ise cinsel aşktır:

Açılmaya korkan, değişken duyguları olan Yuri için bir yetişkinliğe geçiş hikayesi olan bu animede şiddet, yoğun eşcinsellik, erotizm, küfür ve alkol kullanımı mevcut.

Birçok sahnede erkekler çıplak gösterilir. Buz pateni performansı sırasında bir karakter orgazm olmuş gibi görünür. Paten kostümleri içindeki karakterlerin vücut kısımlarına odaklanan birden fazla sahne vardır. Sahnelerde öpüşen ve birbirlerini öpmeye çalışan karakterlere yer verilir. Bazı karakterler birden çok kez içerken ve sarhoşken gösterilir. Karakterlerin sarhoş olduğu sahneler eğlenceli ve komik olarak lanse edilir.

13 yaşında bir çocuğu da izleyici kitlesine dahil eden bu animenin yapımcıları çocuklara empoze ettikleri fikirlerle onların anlam dünyalarını darmadağın etmektedir. 

Hayranlarının eşcinsel kurgusal hikayeler yazarak internette yayınladığı tüm içeriklere ve animenin her bölümüne ise her yaştan çocuk rahatlıkla erişmektedir. 

TikTok’ta çocuklar ve ergenler arasında bu eşcinsel çiftin hayran video klipleri yapılarak yayınlanıyor.

Ayrıca ülkemizde Zepplin Giyim firmasının, n11 adlı e-ticaret sitesinde bu animedeki gey çifte özel baskılı çocuk tişörtleri sattığı tespit edilmiştir: