The Titan's Bride | Anime & Manga

Tüm kurgu iki karakterin tacizlerle dolu eşcinsel ve pedofili ilişkisi üzerinden şekilleniyor.
The Titan's Bride  | Anime & Manga

 

2020 yılında yayınlanan The Titan’s Bride, alenen LGBT teması işleyen ve +18 sahnelere sahip bir anime dizisidir. Hikaye Mizuki isimli bir erkek çocuğunun kendini birden devlerin dünyasında bulmasıyla başlar. Onu çağıran Prens Caius, ona kaderindeki gelin olduğunu ve ülkeyi onunla birlikte yönetmek istediğini söyler. 

Dev prens Caius, eğer gerçekten mutsuz olursa Mizuki'yi bir ay sonra evine göndereceğini söyler. İşin dehşet veren yanı, söz konusu prensin bu erkek çocuktan karısı olmasını ve çocuklarını doğurmasını istemesidir. Evet, bir erkek çocuktan gelin olması ve hamile kalması beklenmektedir. Karşılaştıkları ilk andan itibaren dev adam çocuk üzerinde taciz uygulamaya başlar. Serinin ilerleyen bölümleri de bu minvalde devam eder. İkili arasında çıplaklık ve cinsellik içeren uygunsuz sahneler yer alır. 

Bir gelinlik içinde gösterilen erkek çocuğunun bu hali ve kaderine razı gelen tavrı izleyiciler açısından da oldukça rahatsız edici bir görüntüdür. Dizide yer alan taciz sahneleri ise bir çocuğun kalbini kazanmak isteyen aşık adam rolüyle masum gösterilmeye çalışılmıştır. Tüm kurgu bu iki karakterin eşcinsel ve pedofili ilişkisi üzerinden şekillenmektedir. Burada önemli olan bir diğer nokta ise çocuk karakterin kaçırılma, zorla alıkonulma ve bir adamın gelini olma fikrine çok çabuk adapte olmasıdır.

Bir adamın, liseli bir erkek çocuğuyla evlenmek ve ondan çocuk sahibi olmak gibi ürkütücü fikirlerini merkeze alan yapım bu haliyle pedofili öğeleri içermekte ve LGBT temsiliyeti gerçekleştirmektedir. Dizi internet üzerinde +18 ibaresiyle yayınlansa da çocukların erişiminin önünde ne yazık ki bir engel bulunmamaktadır.