Acuvue ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları

Kontakt lens markası Acuvue, sosyal medya hesaplarında eşcinsellere yeren görseller paylaşarak ve LGBT destekçisi bir kuruluşla iş birliğini duyurarak LGBT topluluğunu destekleyen markalar arasında yerini almıştır.
Acuvue ve LGBT Temalı Reklam Kampanyaları


Acuvue markası, kontakt lens üreticisi olan Johnson & Johnson Vision Care tarafından sunulan bir markadır. Acuvue, 1986 yılında piyasaya sürülen dünyanın ilk yumuşak kontakt lens markasıdır.

Acuvue, göz sağlığını koruyan ve kullanıcıların konforunu artıran teknolojik yeniliklerle tanınır ve çeşitli kontakt lens seçenekleri sunar. Bunlar arasında günlük kullan-at lensler, uzun süreli kullanım için tasarlanmış lensler, renkli lensler ve astigmatizma düzelten lensler bulunur.

Markanın sosyal medya hesaplarına bakıldığında LGBT hareketini desteklediği görülmektedir. Markanın resmi Meta hesabında, lezbiyen iki kadına yer veren bir görsel eşliğinde LGBT destekçisi bir kuruluş olan Love Has No Lebes ile iş birliği duyurulmuştur.

Acuvue
Acuvue markası, resmi Meta hesabında LGBT topluluğunu desteklemek amacıyla LGBT destekçisi Love Has No Labes ile iş birliği yaptığını duyurmuştur.

Markanın sosyal medya hesaplarında eşcinsel erkeklere ve LGBT bayrağına yer veren paylaşımlar yaptığı da görülmektedir.

LGBT
Acuvue, sosyal medya hesabında eşcinsel erkeklere ve LGBT bayrağına yer veren başka görseller de paylaşmıştır.

 Kaynak

https://www.facebook.com/photo/?fbid=644203467734415&set=pb.100064343034991.-2207520000 (Erişim Tarihi: 03.04.2024)