All the Liquors adlı Güney Kore dizisi erkek erkeğe ilişkiyi konu alıyor

2023 yapımı Güney Kore dizisinde, başrollerde yer alan iki erkek karakterin eşcinsel ilişkisi anlatılırken ikilinin yakınlaştığı sahnelere de yer veriliyor.
All the Liquors adlı Güney Kore dizisi erkek erkeğe ilişkiyi konu alıyor

 

“All the Liquors” adlı Güney Kore dizisi, ünlü bir restoran şefi ile bir içki şirketinin pazarlama ekibinde çalışan bir adamın iş için bir araya gelmesi ve eşcinsel ilişki geliştirmesini konu alan LGBT temalı bir yapımdır. Pazarlama ekibinde yer alan Han Ji Yu, şirketin mutfak şefinin ortadan kaybolması üzerine yeni bir şef arayışına girer ve Park Ki Hoon adında bir şefle anlaşır. İki erkek karakter arasında zamanla eşcinsel bir ilişki gelişir. 

Dizide gey iki erkeğin eşcinsel ilişkisi anlatılıyor.

Ana karakterlerin birbirine duyduğu eşcinsel çekim üzerinden ilerleyen dizide eşcinsel ilişkiler normalleştirilmeye çalışılmıştır. LGBT temasına odaklanan dizi, erkek erkeğe öpüşme sahnelerine dahi yer vermiştir.

Dizide iki erkek karakterin yakınlaştığı sahneler yer alıyor.

Özellikle Güney Kore ve Tayland gibi Asya ülkelerinde yoğun bir şekilde üretilen ve erkek eşcinselliğine odaklanan "Boys' Love" (BL) yapımları; özgünlükten yoksun, yüzeysel ilişkileri konu alan ve tekrarlara dayanan içerikleriyle sadece izleyici kitlesini çekmeyi ve LGBT ideolojisini aşılamayı amaçlayan yapımlardır.