Transseksüel şüpheli, araba ile ezdiği ve bıçakladığı adamı öptü

Esas cinsiyeti erkek olan bir transseksüelin Teksas'ta bir adamı arabayla ezdikten sonra öptüğü ve ardından defalarca bıçaklayarak öldürdüğü bildirildi.
Transseksüel şüpheli, araba ile ezdiği ve bıçakladığı adamı öptü


Kaynak: dailywire.com
Erişim tarihi: 14.05.2024
Yayınlanma tarihi: 11.05.2024

Esas cinsiyeti erkek olan bir transseksüelin Mayıs ayında Houston, Teksas'ta bir adamı arabayla ezdikten sonra öptüğü ve ardından defalarca bıçaklayarak öldürdüğü bildirildi. 

20 yaşındaki Karon Fisher adlı trans şüphelinin, posta kutusuna gitmekte olan 64 yaşındaki Steven Anderson'ı bıçakladığı iddia edildi.

Olayın videosunda aracın meskûn bir mahalle için yüksek hızda seyrettiği ve Anderson'a çarpmak için kasıtlı olarak direksiyonu kırdığı görülüyor. Fisher'ın Anderson'a çarptıktan sonra arabasıyla geri geri giderek tekrar çarptığı iddia ediliyor. 

New York Post, Fisher'ın "Anderson'ın cesedini ters çevirdiğini, üzerine çıktığını ve onu dokuz kez bıçaklamadan önce öptüğünü" iddia etti. 

Trans suçlu
Trans suçlu Karon Fisher'ın bir adamı arabayla ezdikten sonra öptüğü ve ardından defalarca bıçaklayarak öldürdüğü bildirildi.

Harris County kayıtlarına göre Fisher, cinayet, araçla kaçmak ve hastane personeline saldırmakla suçlanıyor. Fisher daha önce de fuhuş yapmakla suçlanmış ve daha önceki bir tutuklamadan kaçtığı için toplum gözetimi altında tutuluyordu. 

Yerel bir ABC News kuruluşuna konuşan komşuları, yaşananlardan son derece rahatsız olduklarını ifade etti. Houston polisinin yaptığı açıklamada, "Memurlar kurbanın araba yolunda tepkisiz bir şekilde bulunduğunu öğrendi. Birden fazla bıçak yarası almıştı ve öldüğü bildirildi" ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın devamında, "Görgü tanıkları memurlara şüphelinin yakınlarda bir yerde olduğuna dair bilgi vermiştir," dendi. Fisher gözaltına alındı ve dedektifler tarafından sorgulandı. Daha sonra cinayet, araçla kaçma ve hastane personeline saldırmakla suçlandı ve Harris İlçe Hapishanesine götürüldü.