Trans TikTok yıldızı çocuk istismarı suçlamalarını kabul etti

Esas cinsiyeti erkek olan bir TikTok yıldızı, “gururlu bir trans kadın” olduğunu iddia ederek binlerce takipçi topladı - ama kurbanları mahkemeye onun aslında transseksüelliğini 'maske' olarak kullanan bir pedofil olduğunu anlattı.
Trans TikTok yıldızı çocuk istismarı suçlamalarını kabul etti

Kaynak: dailymail.co.uk
Erişim tarihi: 07.02.2024

Esas cinsiyeti erkek olan bir TikTok yıldızı, “gururlu bir trans kadın” olduğunu iddia ederek binlerce takipçi topladı - ama kurbanları mahkemeye onun aslında yeni kimliğini 'maske' olarak kullanan bir pedofil olduğunu anlattı.

Adelaide Bölge Mahkemesi, 44 yaşındaki Rachel Queen Burton'ın iki çocuğu defalarca istismar ettikten sonra ailelerini takip ettiğini ve onları evsizliğe sürüklediğini duyurdu. Kurbanlarının söylediğine göre Burton, bu olaydan sonra “transseksüel maskesi” takmış ve sözde kadın olarak yaşamaya başlamış.

Burton, çocuk istismarı malzemesi üretmek ve bulundurmak, ağır ahlaksızlık ve uygunsuz saldırı suçlarını kabul etti. Mahkemede Burton'ın biri erkek biri kız iki kurbanı, kurbanların büyük kardeşleri ve annelerinin yürek parçalayıcı ifadeleri dinlendi.

The Advertiser'ın haberine göre, duruşmaya bir erkek hapishanesinden video bağlantısıyla katılan Burton, çocukların annesi istismarın kalıcı etkilerini anlatırken ağladı. Anne, "Sen iğrenç, sahte, kendini beğenmiş bir şeysin ve çocuklarımı çok fazla konuda kandırdın," dedi. “İnternetteki atıp tutmalarında, ne yaptığını bildiğin halde kötü davranışların için hiçbir pişmanlık göstermedin... Sahte hayatın için bir izleyici kitlesi elde etmek çok daha önemliydi. İstediğin maskeyi takabilirsin ama gerçek ortaya çıktı ve herkes sonunda gerçekte kim olduğunu biliyor.”

Söz konusu suç, Burton'ın TikTok yıldızı olma hevesinden önce, 2019 yılında Güney Avustralya'nın çeşitli yerlerinde meydana geldi. Burton 2022'de tutuklanmadan önce sosyal medya platformunda 34.000 hayrana sahipti. TikTok biyografisinde kendisini “pişmanlık duymadan en iyi hayatını yaşayan gururlu bir trans kadın” olarak tanımlıyordu.

Trans TikTok yıldızı Rachel Queen Burton, çocuk istismarı suçlamalarını kabul etti.

Mağdurun annesi, istismarı öğrendikten sonra ailenin toplanıp taşınmasına rağmen Burton'ın onları takip etmeye devam ettiğini söyledi. Burton’ın evin penceresine çıkıp içeri bakmasından ardından tekrar taşınmak zorunda kaldıklarını ve taşınana kadar bir polis evinde kaldıklarını söyledi.

Anne, Burton'ı “mide bulandırıcı bir canavar” olarak tanımladı. "Evsiz olmak son derece yorucuydu, endişe hiç bitmiyordu ama sen internette hayatının en güzel anlarını yaşıyordun" dedi. Çocuklar ise mahkemeye, Burton'ın onları bulacağından “çok korktuklarını” söyledi. Mağdur kız çocuğu, "Sen kuralları çiğnemeden önce mutluydum, o sırada neler olduğunu bilmiyordum, bana yanlış bir şey yaptığın için çok kızgınım" dedi. Küçük kız, "Kendimi kafese hapsolmuş bir kuş gibi hissediyordum, tek istediğim özgür olmaktı... Hala beni bulacağından endişe ediyorum.” dedi.

Kızın erkek kardeşi ise kronik kabuslar nedeniyle geceleri uyumakta zorlandığını söyleyerek, "Her zaman bir yerlerde ortaya çıkacağından endişeleniyorum ve bu beni dehşete düşürüyor" dedi. Burton tarafından tacize uğramayan ağabey ise, kardeşlerinin yaşadığı travmanın bir sonucu olarak kendisinin hala acı çektiğini söyledi. Söz konusu suçu “iğrenç, pis ve aşağılık” olarak nitelendirdi.

Yargıç Rauf Soulio, aileye ifadeleri için teşekkür etti ve Burton'ın, Nisan ayındaki ceza duruşmasına kadar gözaltında tutulmasına hükmetti.