Trans aktivist Kendall Stephens 13 yaşından küçük çocuklara tecavüzle suçlanıyor

ABD, Philadelphia'nın tanınmış transseksüel aktivisti Kendall Stephens, iddia edilen diğer suçların yanı sıra 13 yaşından küçük iki çocuğa tecavüz etmekle suçlanıyor.
Trans aktivist Kendall Stephens 13 yaşından küçük çocuklara tecavüzle suçlanıyor

 

Erişim tarihi: 04.01.2024

Kaynak: christianpost.com

 

Philadelphia polisi, kadın olduğunu iddia eden 37 yaşındaki LGBT aktivisti transseksüel Kendall Stephens'ı 13 yaşından küçük iki çocuğa tecavüz ettiği iddiaları gerekçesiyle tutukladı. Mağdur çocukların teyzesi gazetecilere yaptığı açıklamada Kendall'ın yeğenlerini "istismar ettiğine" inandığını söyledi.

Philadelphia Bölge Savcılığı, devam eden soruşturma hakkında yorum yapmaktan kaçındı ve soruşturmanın başka bir kurum tarafından yürütüldüğünü belirtti.

Polis Stephens'ı tutukladı ve aynı gün Philadelphia Belediye Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkarıldı. Mahkeme belgeleri, Stephens'ın tecavüz, reşit olmayanlarla yasadışı temas, reşit olmayanları yoldan çıkarma ve 13 yaşından küçüklere karşı uygunsuz cinsel saldırı dahil olmak üzere birden fazla suçla yargılandığını gösteriyor.

Stephens'ın kefaleti 250.000 dolar olarak belirlendi.

Transseksüel
Transseksüel aktivist Kendall Stephens 13 yaşından küçük çocuklara tecavüzle suçlanıyor.

Mağdur çocukların teyzesi "[Stephens'ın] Yeğenlerimi istismar ettiğini düşünüyorum. Yeğenlerim kesinlikle çok şey yaşadı," diye açıklama yaptı. "Bu şöhreti kullanmasını ve bunun onu bu durumdan kurtarabileceğini düşünmesini istemiyorum çünkü yeğenlerime yaptığı şey korkunç."

Mağdur çocukların teyzesi, Stephens'ın çocukların doğumundan beri yanlarında olan yakın bir aile dostu olduğu için çocukların ona "Kendall Teyze" dediğini söyledi. 

Çocukların teyzesine göre, 7 yaşındaki yeğeni büyükannesine iddia edilen istismardan bahsetmiş ve bunun üzerine iki kadın neler olduğunu öğrenmek için her iki çocukla da ayrı ayrı konuşmuş. Çocukların teyzelerine ve büyükannelerine açıldıklarında ağladıkları bildirildi.

Teyze, iddialarla ilgili olarak Stephens'la yüzleştiğini ve Stephans’ın bunu inkar etmeye çalışmadığını söylüyor. Stephens bunun yerine 9 yaşındaki çocuğu suçlamış ve önce çocuğun kendisini öpmeye çalıştığını iddia etmiş.

Elde edilen bir ifade, küçük erkek çocuklarıyla birden fazla kez cinsel ilişkiye girildiği iddialarını daha da detaylandırıyor.

Philadelphia Bölge Savcısı Krasner, Stephens'ın davası hakkında kamuoyuna açık bir şekilde açıklama yaptı ve eyaletteki nefret suçu yasalarının LGBT üyesi kişileri de kapsaması çağrısında bulundu.