Teksas ilkokulunda Hristiyanlık karşıtı drag grubuyla ilişkili BDSM fetişisti bir adam çocuklara eğitim veriyor

Nüdist bir BDSM fetişisti ve radikal bir eşcinsel hakları savunucusunun San Antonio, Teksas'taki bir ilkokulda ders vermesi, ebeveynlerin ve endişeli topluluk üyelerinin tepkisine yol açtı.
Teksas ilkokulunda Hristiyanlık karşıtı drag grubuyla ilişkili BDSM fetişisti bir adam çocuklara eğitim veriyor


Kaynak: thepublica.com
Erişim tarihi: 24.04.2024

Nüdist bir BDSM (acıya maruz kalma veya aşağılanma yoluyla cinsel tatmine ulaşmanın yaşandığı sadist ve mazoşist aktiviteler) fetişisti ve radikal bir eşcinsel hakları savunucusunun San Antonio, Teksas'taki bir ilkokulda ders vermesi, ebeveynlerin ve endişeli topluluk üyelerinin tepkisine yol açtı. "Usta Kedi Artemis" olarak da bilinen Art Lesieur isimli adam, aynı zamanda Hristiyanlık karşıtı drag queen (abartılı makyaj ve kostümler eşliğinde kadın taklidi yapan erkek) topluluğu olarak bilinen Sisters of Perpetual Indulgence (Ebedi Hoşgörü Rahibeleri) ile de ilişkili görünüyor.

Medio Creek İlköğretim Okulunda müzik öğretmenliği yapan Art Lesieur, hem personel listesinde yer alıyor hem de okulun Facebook sayfasındaki paylaşımlarda yer alıyor. Bu bilgi ise ilk olarak Kelly Neidert tarafından X'te (eski adıyla Twitter) gün ışığına çıkarıldı. Lesieur, cinsel davranışlarını ilköğretim eğitimcisi kimliğinden ayırmak için hiçbir çaba göstermemiş gibi görünüyor. Kendisi Austin Kink Weekend tarafından paylaşılan bir gönderide "San Antonio topluluğunda bir öğretmen" olarak tanımlanıyor.

Gönderide, köpek gibi giyinen ve davranan erkeklerin yer aldığı bir fetiş etkinliği olan Teksas'taki Lonestar Pup and Handler yarışmasının jürilerinden biri olduğu da ilan ediliyor. Öte yandan BDSM ve fetiş organizasyonu olarak bilinen National Leather Association (NLA) birliğinin web sitesindeki uzun biyografisine göre Lesieur, birliğin San Antonio şubesine üye olmadan önce Bexar Men çıplaklar grubunun bir parçası olarak yönetim kurulunda görev yapıyordu.

NLA web sitesi, onun fetişlerini ve cinsel ilgi alanlarını, kendisini "kedi" olarak tanımladığı ve seks oyuncakları konusunda eğitim verdiği bilgisini oldukça müstehcen bir şekilde açıklıyor. Lesieur aynı zamanda kendisini "hayvan kişilikleri" ile özdeşleştirerek, ilgisini çektiği takdirde oyun zamanlarını kaçırmayacağını belirtiyor. Ayrıca yavrulardan oluşan bir toplulukta bir “kedi” olarak, diğer hayvan kişiliklerinin farkındalığını yavru topluluğunun ön saflarına taşıyarak sadece bakıcılar veya yavrular olduğu damgasını ortadan kaldırmaya çalıştığını söylüyor.

LGBT
Hristiyanlık karşıtı drag grubuyla ilişkili BDSM fetişisti Art Lesieur adındaki bir adamın Teksas ilkokulunda çocuklara eğitim verdiği öğrenildi.

Lesieur, çıplaklık yanlısı ve BDSM fetişisti olmasının yanı sıra, Hristiyanlık karşıtı bir drag organizasyonu olan Sisters of Perpetual Indulgence ile de ilişkili. Bu yılın başlarında ise bu grubun üyelerinden biri çocuk pornografisi bulundurmaktan tutuklanmıştı. Katolik mezhebiyle alay etmesiyle tanınan drag grubunun üyeleri İsa Mesih ve rahibeler gibi giyiniyor.

Siteye göre, Lesieur aynı zamanda bir LGBT aktivisti ve cinselliğini sürdürmek için evli olduğu kadını terk ettikten sonra kocası olduğunu iddia ettiği adamla birlikte Evlilik Savunma Yasasına karşı mücadele etmiş. NLA biyografisinde: "Kedi ... Evlilik Savunması Yasasına son verilmesi için verilen mücadelenin ön saflarında yer aldı. Hem kendisi hem de eşi Stuart, kendilerinin ve diğer tüm LGBT çiftlerin mutlu ve yasal bir şekilde birlikte yaşayabilmeleri için bu yasanın yürürlükten kaldırılması için mücadele etti. Sonuç olarak Stuart İngiltere'den ABD'ye göç etti ve evlendiler. Ayrıca, Yüksek Mahkemenin eşcinsel evlilikleri tüm eyaletlerde yasal hale getirme zamanı geldiğinde hikayelerini anlatarak ön planda kaldılar." ifadelerine yer veriliyor.

The Publica haber sitesine konuşan ve ismini vermek istemeyen bir anne ise çocuklarının Southwest Bağımsız Okul Bölgesindeki bir okula gittiğini belirterek, Lesieur'ün ders dışı faaliyetlerinin ortaya çıkmasının, bölgenin reşit olmayanları nasıl koruduğuna dair endişelerini artırdığını söyledi. Lesieur'ün işe alınmadan önce bölge tarafından incelenip incelenmediğini sorgulayan anne, "Ebeveynler çocuklarına kimin öğretmenlik yaptığı konusunda daha fazla bilgiye sahip olmalı. Okulların belirli davranış standartlarını karşılayan eğitimciler aradığını varsayıyorum ... Bu yüzden ya bilmiyorlardı ya da umursamıyorlardı. Kimi işe aldıklarını bilmiyorlarsa ve ebeveynler çocuklarına kimin eğitim verdiğini bilmiyorsa, bu ciddi bir güvenlik sorunudur." ifadelerini kullandı.