LGBT örgütleri, çocukları, bedenlerinin paramparça edilmesi için transseksüel ideolojisinin kasaplarına doğru itiyor

Amerika'da, çocukların cinsiyet değişikliği için tıbbi müdahaleye erişimini destekleyen proje kapsamında ailelere seyahat hibesi sunularak LGBT ideolojisine destek veren eyaletlere taşınmaları kolaylaştırıldı.
LGBT örgütleri, çocukları, bedenlerinin paramparça edilmesi için transseksüel ideolojisinin kasaplarına doğru itiyor

 

LGBT ideolojisine kurban seçilmiş masum çocuklar, cinsiyet değişimi için tıbbi prosedürleri yasaklayan eyaletlerden bu müdahalelere izin veren eyaletlere seyahat etmeleri için ailelere hibe sağlayan LGBT yanlısı grup Campaign for Southern Equality (CFSE) tarafından desteklenmektedir. CFSE, bir "insan hakkı" olduğunu iddia ettikleri "cinsiyet değiştirme hizmetlerine" erişim sağlayan Güney Trans Gençlik Acil Durum Projesi (STYEP) adını verdikleri bir projeyi başlattı. STYEP, "Güney'deki anti-transgender sağlık yasaklarından etkilenen gençlerin ailelerine doğrudan destek sağlamak için devreye girecektir."

CFSE'nin web sitesinde "Sağlık hizmeti bir insan hakkıdır ve herkes kendi şehrinde ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetine erişebilmelidir," deniyor. "Ancak şu anda, Güney'in dört bir yanındaki kanun yapıcılar, trans gençlere yönelik tıbbi operasyonları yasaklayan koruyucu yasalar çıkarıyor."

LGBT aktivist grubu Human Rights Campaign'e göre şu ana kadar en az 22 eyalet, çocuklar için sözde "cinsiyet doğrulama" bakımına yasak getirdi. Teksas, Oklahoma, Missouri, Arkansas, Louisiana, Mississippi, Alabama, Georgia, Tennessee, Kentucky, Kuzey Carolina, Georgia ve Florida dahil olmak üzere güneydeki on üç eyalet, çocuklar üzerinde riskli tıbbi müdahele ve terapilerin uygulanmasını yasadışı hale getiren yasaları kabul etti.

CFSE bu gençlerin herhangi bir sağlık hizmeti almasının engellendiği izlenimini verse de, söz konusu yasalar yalnızca hormon tedavileri, kısırlaştırma ve "üst" ameliyatı (göğüslerin alınması veya büyütülmesi) ve "alt" ameliyatı (hadım etme veya cinsel organların yeniden yapılandırılması) gibi transseksüel ameliyatlarını içeren transseksüel operasyonları etkilemektedir. Yani çocuk ve gençlerin zararlı ve ölümcül tıbbi müdahalelere erişiminin engellenmesi dışında herhangi bir sağlık hakkı engeli söz konusu değildir. Kaldı ki tüm bu  yasaklanan sözde "tedaviler" söz konusu çocukların kısırlaştırılması anlamını taşımaktadır. 

Cinsiyet değiştirme
Hormonlar ve transseksüel ameliyatları gibi cinsiyet değiştirme uygulamaları çocukları kısır bırakıyor.

Missouri'deki bir LGBT örgütü’nün yönetici direktörü Katy Erker-Lynch, çocukların cinsiyetlerinin değiştirilmesi için onları başka eyaletlere taşıyarak tüm masraflarını karşılayan bu program hakkında şu çarpıcı yorumda bulunuyor: "Bu [program], ister maddi ihtiyaçları olsun, isterse sadece konuşabilecekleri biri olsun, ebeveynlere Missouri eyaleti dışında çocuklarının bakımına nasıl erişebilecekleri konusunda yardımcı oluyor, böylece bakıma devam edebiliyorlar." Erker-Lynch, "Bu gerçekten karmaşık, insanlar korkuyor ve insanların desteğe ihtiyacı var," diye ekleyerek manipülasyona devam ediyor.

Aslında o kadar da karmaşık değil. Bu, LGBT gündemine ve çocuklar için transseksüel terapilerin bir şekilde "hayat kurtarıcı" olduğu fikrine itaat ederek eyalet yasalarını atlatmak isteyen aşırı bir LGBT grubu o kadar. LGBT aşırılık yanlıları, çocuklar üzerindeki bu riskli transseksüel prosedürlerin yasaklanmasını bir tür sivil haklar meselesi olarak sınıflandırmak isteseler de, gerçek şu ki, STYEP gibi bir program sadece sapkınlığa ve cinsel anlamda sakat kalmaya yardımcı olmaktadır. Bu tehlikenin çocuklara yönelmiş olması ise durumu daha da ağırlaştırmaktadır.