'Kimse reşit olmayanlara genital ameliyat yapmıyor' iddiası 5 dakikada çürütüldü

Cinsiyet ideolojisine karşı mücadele eden gönüllüler, cinsiyet kliniklerini arayarak reşit olmayan evlatlarının transseksüel ameliyatı olması gerektiğini söylediklerinde randevu alabildiklerini keşfetti.
'Kimse reşit olmayanlara genital ameliyat yapmıyor' iddiası 5 dakikada çürütüldü

 

Erişim tarihi: 13.06.2023

Kaynak: gendermapper.org

 

Cinsiyet Endüstrisine karşı mücadele eden Gendermapping Project ve gönüllüleri, Amerika Birleşik Devletleri'nde reşit olmayan çocuklara genital cerrahi uygulandığını bildirdi.

En ateşli trans aktivistleri bile bize sık sık "Kimse reşit olmayan çocuklara ameliyat yapmıyor" der, çünkü onlar bile 15 yaşındaki bir erkek çocuğunun testislerini almanın kesinlikle iğrenç ve korkunç bir şey olduğunu bilir.

GenderMapper gönüllülerinden biri bu kliniği arayıp 15 yaşındaki oğlunun testislerini aldırmak istediğini söylediğinde, kendisine "orşiektomi" olarak bilinen bu transseksüel ameliyatını çocuğun üzerinde gerçekten gerçekleştirebilecekleri, ancak çocuğun yaşı nedeniyle sigortanın prosedürü karşılamadığı söylendi. Orşiektomi, testosteron üretimini azaltmak amacıyla hastanın testislerinin alındığı bir ameliyattır. Bunun hastayı ömür boyu kısırlaştırdığını ve tamamen geri döndürülemez olduğunu söylemeye gerek yok.

Bizi dehşete düşüren şey, bu ameliyatları yapan cerrahların sayısının giderek artması, cerrahların bunu herkesin gözü önünde yapıyor olmaları ve aynı zamanda bizlere bu ameliyatların reşit olmayan çocuklar üzerinde yapılmadığının söylenmesidir.

Cinsiyet Endüstrisi milyar dolarlık bir sektördür ve her hafta dünya çapında yeni cinsiyet klinikleri açılmaktadır. Cinsiyet Disforisi (cinsiyetten duyulan hoşnutsuzluk), bir sağlık sorunu olmaktan ziyade para kazanma fırsatıdır. Gendermapping Project cinsiyet disforisinin sözde tedavisinin cerrahi unsurlarına odaklanmaya ve gelişmekte olan bu sömürücü tıbbi pazarın sınırlamalarını araştırarak aşırılıklarını raporlamaya devam edecektir.

Bu zalim ve korkunç istismar rejimi artık ifşa olmalıdır.