Kentucky'li trans pedofil, bir bebeğe cinsel istismar suçunu itiraf etmesine rağmen hapis cezası almadı

Bir bebeğe cinsel istismarda bulunmakla suçlanan Kentucky'li transseksüel pedofil, savcılarla anlaşmaya varmasının ardından hapis cezasına çarptırılmaktan kurtuldu.
Kentucky'li trans pedofil, bir bebeğe cinsel istismar suçunu itiraf etmesine rağmen hapis cezası almadı


Kaynak: thepostmillennial.com
Erişim tarihi: 09.02.2024

Bir bebeğe cinsel istismarda bulunmakla suçlanan Kentucky'li transseksüel pedofil, savcılarla anlaşmaya varmasının ardından hapis cezasına çarptırılmaktan kurtuldu.

Kentucky'de bir kreşte çalışan transseksüel Maria "Mark" Childers, 12 yaşından küçük bir mağdurun birinci derece cinsel istismarı ve 12 yaşından küçük bir çocuğun birinci derece cezai istismarı suçlarından üç kez suçlanmıştı. Childers, 29 Ocak 2024 tarihinde savcılarla bir anlaşma yaparak, 12 yaşından küçük bir mağdura yönelik birinci derece cinsel istismar suçlamasının, A sınıfı bir kabahat olan cinsel suistimal olarak değiştirilmesi karşılığında suçunu kabul etti. Haber sitesi Reduxx'e göre diğer istismar suçlamaları da düşürüldü.

Esas cinsiyeti erkek olan ve ilk kez yedi yıl önce kadın olduğunu iddia etmeye başlayan Childers, önde gelen bir trans aktivist avukat Madison Leach tarafından temsil edildi.

Childers 12 ay hapis cezasına çarptırılmıştı, ancak yargıç 6 aylık şartlı tahliye lehine cezayı erteledi. Hapis cezasından kurtulmanın yanı sıra, şartlı tahliye koşullarına uyması halinde sanığın sabıka kaydının silinmesi de mümkün olabilecek.

Childers, Toplum Temelli Hizmetler Departmanına (DCBS) gelen ve onu bir bebeğin altını değiştirirken bebeğe uygunsuz şekilde dokunmak ve eylem sırasında bebeğe uygunsuz yorumlar yapmakla suçlayan isimsiz ihbarın ardından Şubat 2023'te tutuklandı. İstismar olayı, 2022 yılının Kasım ayında meydana gelmişti. Mahkeme belgelerine göre Childers, kreşte çalışırken hem cinsel hem de fiziksel istismarla suçlandı.

Mahkeme belgelerine göre Childers, kreşte çalışırken hem cinsel hem de fiziksel istismarla suçlandı.

8 Şubat 2022'de DCBS’den vaka çalışanı ve Paducah Polis Departmanından bir polis memuru, yetkililerin ihbarcının iddialarını doğruladığını söylediği tanıklarla ve kreşle görüşmeye gitti. İhbarcının, Childer'ın iş arkadaşlarından biri olduğu mahkeme belgelerinde ortaya çıktı.

Tanık ifadesine göre, Childers'tan bir meslektaşına bebeğin bezini değiştirmesinde yardım etmesi istendi. İş arkadaşı, Childers'ın cinsel organı temizlerken bebeğin sıkıntılı göründüğünü fark etti. Bunun üzerine Childers'a bebeğe acı verip vermediği soruldu. Meslektaşı daha sonra Childers'ın bebeğin cinsel organını ovarken "dairesel bir hareket" yaptığını gözlemledi ve Childers, "Bu onun klitoris bölgesiydi ve bundan hoşlanıyor. Bu onun gününü güzelleştirdi." dedi.

Soruşturmanın ilerleyen aşamalarında polis, Childers'ın diğer iş arkadaşları tarafından da çocukları "saatlerce" ihmal etmekle suçlandığını öğrendi.

Sorgulama sırasında Childers bebeğin bezini değiştirmediğini iddia etti. Ancak daha sonra polis Childers'ın müdürüne, bebeğin bezinin değiştirildiğini bildiren bir kısa mesaj gönderdiğini kanıtlayınca bebeğin altını değiştirdiğini itiraf etti. Childers, kadın olduğunu iddia etmeye başladıktan sonra annesinin kızlık soyadını kullanmaya başladı.Childers'ın önceki adı ise Mark'tı.