Kendini vampir olarak gören şiddet eğilimli transseksüel bir adam, bilişsel engelli genç kıza cinsel saldırıdan mahkum oldu

Amerika’nın Wisconsin eyaletinde kadın vampir olduğunu öne süren Adam Hetke adındaki seri cinsel suçlu bir adam, engelli bir genç kıza saldırmaktan hüküm giydi.
Kendini vampir olarak gören şiddet eğilimli transseksüel bir adam, bilişsel engelli genç kıza cinsel saldırıdan mahkum oldu


Kaynak: reduxx.info
Erişim tarihi: 15.04.2024

Amerika’nın Wisconsin eyaletinde seri cinsel suçlu bir adam, engelli bir genç kıza saldırmaktan hüküm giydi. Sabrina adında bir kadın vampir olduğunu öne süren Adam Hetke adındaki bir transın, kadınlara karşı birden fazla cinsel suç ve bir cinayetle ilgili bekleyen suçlamaları içeren uzun bir suç geçmişi bulunuyor.

35 yaşındaki Hetke, 2021 yılının Temmuz ayında tehlikeli bir silah kullanma tehdidiyle birinci derece cinsel saldırı suçu işlemek ve akıl hastası bir mağdura ikinci derece cinsel saldırı suçu işlemekle suçlandı. Wisconsin eyaleti Waukesha ilçesinde meydana gelen saldırı, Hetke'nin yerel bir benzin istasyonunda tanıştığı 16 yaşındaki zihinsel engelli bir kızla ilgiliydi. Şikayete göre Hetke kızı korkuttu ve ona bir vampir olduğunu, taleplerini yerine getirmezse ona zarar vereceğini söyledi. Daha sonra kızı yakındaki evine kadar takip etti ve ona cinsel saldırıda bulundu. Saldırı sırasında yanında bir bıçak bulunduran Hetke, kız yatak odasının penceresinden atlayıp yardım istemeden önce bıçağı ona zarar vermek için kullanmakla tehdit etmişti. Tutuklandığında ise kıyafetlerinin altında tek parça bir mayo ve elinde de bir bıçak vardı.

Duruşma sırasında Hetke'nin mahkemeye çıkma yeterliliğini belirlemek için bir dizi değerlendirme yapıldı ancak Hetke'nin akli dengesinin yerinde olduğu ve delilik savunması için uygun olmadığı tespit edildi. 11 Nisan'da Hetke kendisine yöneltilen her iki suçtan da mahkum edildi ve 7 Haziran'da cezasını çekecek. Ancak bu Hetke'nin kolluk kuvvetleriyle ilk karşılaşması değil. Wisconsin eyaletinde kayıtlı bir cinsel suçlu olan Hetke, daha önce 2007 yılında ikinci derece cinsel saldırı suçundan hüküm giymişti. Hetke o sırada yatılı tesiste kalıyordu ve bir kadın personeli fiziksel olarak etkisiz hale getirdikten sonra onu defalarca taciz etti. Mağdur Hetke'nin elinden kurtulmayı ve kaçmayı başardı. Saldırı nedeniyle Hetke, 4 yılı uzun süreli gözetim altında olmak üzere 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve ömür boyu cinsel suçlular siciline kaydedilmesine karar verildi.

Trans suçlu
Kadın vampir olduğunu öne süren Adam Hetke adındaki seri cinsel suçlu bir adam, engelli bir genç kıza saldırmaktan hüküm giydi.

Waukesha Polis Departmanı, 26 Ocak 2016'da serbest bırakılmasından hemen önce Hetke'nin yeniden suç işleme konusunda yüksek risk altında olduğu konusunda toplumu uyardı. Duyuruda, Hetke'nin sabit bir ikametgahı olmadığı ancak bir GPS takip cihazıyla izleneceği belirtildi. Hetke, 2019 yılında bir kadın mağdura yönelik cinsel saldırı suçundan bir kez daha hüküm giydi ve 2020 yılında cezaevinden tahliye edildi. Polis bülteninde yine Hetke'nin evsiz olduğu ve GPS takibine tabi tutulacağı belirtildi ancak Hetke'nin "kadın" olduğunu iddia etmeye başladığı da belirtildi.

Hetke'nin hapishaneden ikinci kez salıverilmesinin ardından Milwaukee'de bir cinayete karıştığı da öne sürüldü ve bu olayla ilgili olarak henüz mahkemeye çıkarılmadı. Bu davadaki şikayete göre, Hetke'nin 2021 yılının Nisan ayında bir adamı elektrik kablosuyla boğarak öldürdüğü, ancak cinayetten bir "şeytanı" sorumlu tuttuğu bildirildi. Milwaukee polisine, kurbanın "bir şeytan tarafından ele geçirildiğini" ve maşa ile kendini göğsünden bıçaklamaya başladığını söyledi. Hetke sadece kurbandan şeytanı kovmaya çalıştığını, ancak şeytanın kurbanın kendi boynuna bir ip dolamasına ve uçlarını çekmesine neden olduğunu söyledi. Ancak bu davadaki bir tanık, Hetke'nin adamı kendisine saygısızlık ettiği için öldürdüğünü itiraf ettiğini ve tanığa kendisinin şeytanın vücut bulmuş hali olduğunu söylediğini ifade etti.

Hetke bu dava için 30 Nisan'da mahkemeye çıkacak. Wisconsin Seks Suçluları Siciline göre kendisinin kullandığı takma adlar arasında şunlar yer alıyor: Sabrina, Morrigan, Kara Ejderha, Beyaz Çikolata, Katie ve Andre.