5 yaşında bir kız çocuğu olduğunu iddia eden trans pedofil 16 ay hapis cezasına çarptırıldı

İngiltere'de kendisini 5 yaşında bir kız çocuğu olarak tanımlayan bir trans pedofil, mahkeme emrini ihlal ettiği için 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.
5 yaşında bir kız çocuğu olduğunu iddia eden trans pedofil 16 ay hapis cezasına çarptırıldı


Kaynak: reduxx.info
Erişim tarihi: 15.05.2024
Yayınlanma tarihi: 14.05.2024

İngiltere'de, kendisini 5 yaşında bir kız çocuğu olarak tanımlayan bir trans pedofil, cinsel zararı önleme emrini (SHPO) ihlal ettiği için 16 ay hapis cezasına çarptırıldı. Reşit olmayan bir çocuğu öptüğü için 2016 yılında bu mahkeme emrine tabii tutulan Janiel Verainer isimli trans pedofilin emir gereğince internet erişimli tüm cihazlarını polise bildirmesi gerekiyordu, ancak bunu yapmadı.

KentOnline'a göre, kendini 5 yaşında bir kız çocuğu olarak tanımlanan Verainer’in yetişkin içeriğe erişimi sınırlı olsa da kayıt altına alınmamış internet erişimli elektronik cihazlara sahip olması veya bunları kullanması yasaklanmıştı.

63 yaşındaki Verainer, mahkemeden kendisine kadın zamirleriyle hitap edilmesini istedi ve "zihinsel olarak 3-7 yaşındayım" yazan bir kazak giyerek başparmağını emdi. 

Mahkeme, Verainer'in daha önce çocuk cinsel istismarı materyalleri (CSAM) bulundurduğunu tespit etmişti ancak altta yatan bir akıl sağlığı bozukluğu olmadığına dair bir rapor aldı. Mahkeme, Verainer'in mahkeme kararlarını ihlal etmesi nedeniyle 16 ay hapis cezasına çarptırıldığını açıkladı. Verainer, 8 Mayıs'ta tutuklanmasından bu yana Kent'teki bir erkek hapishanesi olan HM Prison Elmley'de tutuklu bulunuyor.

Trans pedofil
5 yaşında bir kız çocuğu olduğunu iddia eden Janiel Verainer adlı trans pedofil, mahkeme emrini ihlal ettiği için 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yargıç James Lofthouse, Verainer'in yetişkin hayatıyla başa çıkmakta “zorlandığını” belirtti ancak altta yatan bir psikiyatrik bozukluğun olmadığını vurguladı. Ek olarak, Verainer'in SHPO ve cinsel suçlularla ilgili gereksinimlerinin farkında olması gerektiğini ve bu ihlallerin daha uzun cezalara yol açabileceğini söyledi.

Önceki duruşmalarda Verainer domuz kuyruğu takarken ve emzik emerken görülmüştü. 2019'da ise halka açık bir alanda iki küçük çocuğun etrafında dolaşırken birini dudaklarından öpmüştü.

Mahkeme süreci 2021 yılının Aralık ayında başladı ve Verainer, denetimli serbestlik hizmeti ve rehabilitasyon günlerine karşılık olarak hapis cezasından kurtulmayı başaramadı. 

Mahkeme boyunca Verainer'den kadın olarak söz edildi.